Mapa Ofert

AGRITURISMO - ŚRODEK

 • Collelungo27.jpg

  BORGO COLLELUNGO_

  Obiekt położonty wśród toskańskich krajobrazów, niedaleko miasteczka Montaione. Miejsce polecane dla szukających spokojnego zakątka, jak również dla wypoczywających intensywnie, uprawiając trekking lub kolarstwo górskie. 

    OFERTA 2022!!

 • Gattero_(35).jpeg

  IL GATTERO >

  Agroturystyka usytuowana na wzgórzach, w otoczeniu jeziora i pól, gdzie spokój sprzyja wypoczynkowi. Jest idealnym miejscem, by wyruszać na odkrywanie Toskanii, natomiast okoliczny krajobraz zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek.

 • A_Fornace_(6).jpg

  ANTICA FORNACE >

  Antica Fornace położona między Volterrą a San Gimignano, jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą odwiedzić miasta sztuki w Toskanii, nie rezygnując z wypoczynku i relaksu wśród winnic, gajów oliwnych i lasów.

 • Canale_(1)-1.jpg

  PODERE CANALE_

  Agroturystyka położona między malowniczymi wzgórzami Toskanii, u zbiegu trzech prowincji Florencja, Piza i Siena. Panoramiczne widoki i bogactwo historii dookoła sprawia, że miejsce to jest idealne na wypoczynek.

    

 • S_Regolo_(31)-01.jpeg

  SAN REGOLO_

  San Regolo znajduje się na wzgórzach Chianti, skąd rozciągają się panoramiczne widoki na winnice i Monte Amiata. Dzięki położeniu pozwala gościom relaksować się w bliskim kontakcie z naturą, a jednocześnie można łatwo dotrzeć do takich miast, jak Siena, Florencja i Arezzo.

 • Belm_Vacanze_(15).jpeg

  BELMONTE VACANZE >

  Belmonte Vacanze jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek, gdzie można zrelaksować się między winnicami i gajami oliwnymi, cieszyć się widokiem wzgórz i odkryć pobliskie miasteczka, m.in. Volterra i San Gimignano.

   

 • Borgo_Sant_(16).jpeg

  BORGO SANTINOVO_

  W sercu Chianti Colli Senesi, położone jest Borgo Santinovo w stylu średniowiecznej wioski, otoczona przez winnice i gaje oliwne. Można tu spędzić pełne relaksu wakacje, w kontakcie z naturą oraz smakami Toskanii.

 • la_macchia_(23).jpeg

  LA MACCHIA_

  Agroturystyka położona pośród malowniczych wzgórz, w otoczeniu winnic i gajów oliwnych. Doskonała baza wypadowa do najważniejszych miast Toskanii - Piza, Florencja, Volterra, San Gimignano, Siena - bogatych w wydarzenia kulturalne, historyczne i architekturę.

 • P_Campaini_(18).jpg

  PODERE CAMPAINI_

  Podere Campaini położone na wzgórzu, z widokiem na średniowieczne miasto Volterra. Goście mają możliwość połączenia wypoczynku z poznaniem sztuki i historii Toskanii, jak również smakowanie wina, ekologicznej oliwy z oliwek i miodu, które produkują sami właściciele.

 • B_Casaccia_(3).jpg

  BORGO LA CASACCIA >

  Odrestaurowany dom w sercu Toskanii, położony wśród winnic i gajów oliwnych. Spędzone wakacje w Borgo La Casaccia, to uroki wiejskiego spokoju i relaksu, połączone z możliwością odkrywania cudów Toskanii.

 • Fignano_V_(16).jpeg

  FIGNANO_

  Fignano znajduje się pośród zielonych wzgórz, co sprzyja dobremu wypoczynkowi oraz toskańskiej atmosferze. Składa się z trzech willi oraz jednego apartamentu, rozmieszczonych na terenie dużego parku.

   

   

 • Valle_F_(13).jpeg

  LA VALLE_

  La Valle to miejsce przyjemnego wypoczynku na wzgórzach Toskanii oraz gwarancja komfortu i kameralnej atmosfery, jak również możliwość łatwego dotarcia do wielu miejsc wartych zobaczenia. 

   

 • C_Montegonzi_(23).jpeg

  CASTELLO DI MONTEGONZI >

  W sercu Toskanii - w Greve in Chianti - między Florencją a Sieną, położone jest Castello di Montegonzi, które oferuje możliwość wypoczynku na wsi, a jednocześnie szybkie dotarcia do ważnych miast sztuki.

   

 • PodCaselsa-EC.jpg

  PODERE CASELSA >

  Pośród wzgórz, cyprysów, winnic, gajów oliwnych położone jest Podere Caselsa, blisko San Gimignano oraz miasteczka Certaldo, miejsce urodzenia Boccaccia. Struktura została odrestaurowana i posiada 7 apartamentów, ładnie urządzonych i dobrze wyposażonych.

 • Le_Torri_(9).jpg

  LE TORRI >

  Obiekt położony w sercu Toskanii, pomiędzy Florencją a Sieną, otoczony wzgórzami i winnicami. Idealne miejsce do spędzania wypoczynku w bliskim kontakcie z kulturą i naturą.

 • Fizzano17.jpg

  RISERVA DI FIZZANO >

  Riserva di Fizzano to struktura w sercu Chianti, otoczona winnicami i gajami oliwnymi. Obiekt położony jest w pobliżu „Via Francigena”, między Sieną a Florencją, w pobliżu San Gimignano i Volterra, co pozwala połączyć wypoczynek w toskańskim klimacie ze zwiedzaniem.

 • Valleverde_(10).jpg

  VALLEVERDE >

  Agroturystyka położona w centrum Toskanii, w typowym toskańskim krajobrazie Chianti, pośrodku trójkąta złożonego z Florencji, Arezzo i Sieny gdzie można przeżyć niezapomniane wakacje na wsi, delektować się przyjemnościami dobrego jedzenia i odkrywać sztukę pobliski miast.

 • Fonte_Resort_(24).jpg

  ANTICA FONTE RESORT >

  Pięknie położony obiekt na granicy Chianti Classico, w pobliżu Sieny, wśród toskańskich wzgórz. Do dyspozycji jest 15 apartamentów bardzo ładnie odrestaurowanych, z poszanowaniem stylu toskańskiego oraz komfortowo i gustownie urządzonych.

 • Dcceroni_n_(2).jpg

  DIACCERONI >

  Agroturystyka w sercu Toskanii, w doskonałej lokalizacji, by odwiedzić piękne miasteczka, jak i dojechac nad morze. Od marca do października organizowane są różne imprezy i odkrywane sekrety autentycznej kuchni toskańskiej, które są miłymi momentami dla wypoczywających.

 • Panieracci_n_(4).jpg

  PANIERACCI - Diacceroni >

  Posiadłość w sercu Toskanii, wchodząca w skład agroturystyki Diacceroni, skąd łatwo w odwiedzić wiele pięknych miasteczek, jak i dojechać nad morze. Możliwość korzystania z wszelkich usług, które oferuje główna agroturystyka.

 • Pelagaccio_n_(5).jpg

  PELAGACCIO - Diacceroni >

  Posiadłość w sercu Toskanii, wchodząca w skład agroturystyki Diacceroni, położona w pobliżu wioski Fabbrica di Peccioli. Możliwość korzystania z wszelkich usług, które oferuje główna agroturystyka.

 • Pompilia_n_(1).jpg

  POMPILIA - Diacceroni >

  Pięknie położona posiadłość w sercu Toskanii, wchodząca w skład agroturystyki Diacceroni, skąd łatwo w odwiedzić wiele miasteczek, jak i dojechać nad morze. Pełen relaks wśród wzgórz i możliwość korzystania z wszelkich usług, które oferuje główna agroturystyka.

 • F_Pogni_(2).jpg

  FATTORIA POGNI_

  W samym sercu Chianti, pomiędzy Florencją a Sieną, położona jest Fattoria Pogni pochodząca z XIV wieku. Cisza, spokój oraz panoramiczne widoki na okoliczne wzgórza i dolinę sprawiają, że miejsce to zapewnia relaksujący wypoczynek w Toskanii.

 • Defizio_n_(9).jpeg

  IL DEFIZIO >

  Miejsce pełne fascynacji i krajobrazów, gdzie panująca atmosfera, zachęca zatrzymać się na dłuższy czas. Wypoczynek wśród natury, można połączyć z odkrywaniem wspaniałych miejsc tego regionu, co zapewnia spędzenie niezapomnianych chwil w Toskanii.

 • Balze-EC_(15).jpg

  LE BALZE_

  Agroturystyka w samym sercu górnego Valdarno, blisko miaseczka Castelfranco di Sopra. Otacza ją naturalny krajobraz, charakteryzujący się obecnością „turni”, które z biegiem lat utworzyły wieże i skalne ostrza, majestatycznie wznoszące się w dolinie.

 • Madonnin_(6).jpeg

  CASALE DEL MADONNINO >

  Dom wakacyjny położobny jest w miasteczku Iano Montaione, w jego panoramiczny miejscu, z widokiem na Volterrę oraz wzgórza Val di Cecina. Otoczony kwiatami, winnicami i gajami oliwnymi oraz polami i wzgórzami, które to widoki zachęcają do pełnego relaksu, w toskańskim otoczeniu. 

 • F_san_pietro_(16).jpg

  FATTORIE SANTO PIETRO

  Niedaleko San Gimignano znajduje się starożytna posiadłość Santo Pietro, odrestaurowana w toskańskiej tradycji i jest unikalnym dziedzictwem architektury wiejskiej. Apartamenty powstały przy użyciu wyłącznie oryginalnych materiałów i antycznych mebli.

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
Formularz kontaktowy
ToscanAVventure
Agencja Turystyczna


ŻYWIEC 34-300; Oś. Młodych 15/55
(nr wpisu do ewidencji 9050/2008)

Kom. +48 502 630 114
Włochy +39 389 3440 160
(od czerwca do września)

e-mail:
toscanavventure@gmail.com
Meteo Toscana