LE BALZE;
Lokalizacja: AREZZO / CASTELFRANCO DI SOPRA
Agroturystyka znajduje się w samym sercu górnego Valdarno, u podnóża Pratomagno, 2 km od miasteczka Castelfranco di Sopra. Otacza ją naturalny krajobraz, charakteryzujący się obecnością „turni”, wielowiekowych przykładów erozji, które z biegiem lat utworzyły wieże i skalne ostrza, majestatycznie wznoszące się w dolinie.
Obiekt składa się z 3 apartamentów, powstałych po odbudowie starych zabudowań rolniczych w pobliżu głównego domu, w którym mieszkają właściciele. Dzięki starannemu remontowi przy użyciu tradycyjnych materiałów, jak drewno, terakota i kamień oraz wygodnemu wyposażeniu, dają możliwość spędzenia komfortowego i spokojnego wypoczynku. Apartamenty posiadają z jednej strony drewnianą werandę, na której każdy ma swoją prywatną przestrzeń na wypoczynek oraz do dyspozycji jest duży ogród z barbecue, a z drugiej strony na teren z basenem (rozmiar 6x12m, głębokość 1,40m) w całości ogrodzony.
W agroturystyce można spróbować i kupić doskonałe wino, oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, warzywa, owoce oraz wszystkie produkty z gospodarstwa. Również na parterze domu, w którym mieszkają właściciele, znajduje się mała restauracja (maksymalnie 25 miejsc), otwarta zarówno dla ludzi z zewnątrz, jak i gości agroturystyki, w której można skosztować wyśmienitych typowych potraw, przygotowanych z lokalnych produktów.
Usługi wliczone | Usługi płatne | W pobliżu |
|
|
|
-
Orchidea - parter
2+3 osoby (42m2)
pokój dzienny, aneks kuchenny, sofa, sypialnia, łazienka, taras
-
Rosa - 2 poziomy
4+2 osoby (75m2)
pokój dzienny, aneks kuchenny, salon, 2 sypialnie, 2 łazienki, taras
-
Tulipano - parter
2+1 osoby (36m2)
pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka, taras