Mapa Ofert

O nas

Nasze zauroczenie od wielu lat Toskanią oraz Umbrią, jak również zamiłowanie do turystyki, szczególnie rowerowej, zrodziło pomysł powstania w 2007 roku Agencji ToscanAVventure, by móc przybliżyć także Państwu uroki pięknej Toskanii i Umbrii, a tym samym zachęcić do jej zwiedzenia i spędzenia miłego wypoczynku.

Propozycja skierowana jest do zwolenników słonecznej plaży, do turystów ciekawych pięknych miejsc i uroków, jakie kryje w sobie Toskania, jak również do wszystkich, którzy lubią spędzać wolny czas na rowerze lub piesze wędrówki, gdzie Toskania jest wręcz rajem do uparawiania wszelkiego rodzaju sportów. Z myślą o aktywnej formie wypoczynku, zamieściliśmy opisy miejsc wartych zwiedzenia, wiele przydatnych informacji, a także dla zainteresowanych propozycje ciekawych tras rowerowych w Toskanii wraz z mapami, by można było zaplanować wycieczkę.

Pragnąc również zapewnić Państwu wysoką jakość naszych usług, przygotowaliśmy pełne informacje o obiektach agroturystycznych, domach, rezydencjach i domach wakacyjnych będących w naszej ofercie, by Państwa pobyt był udany i całkowicie satysfakcjonował.

 

Naszą dewizą jest profesjonalna obsługa i indywidualne traktowanie każdego gościa. Na wszystkie zapytania, smsy, wiadomości na WhatsApp odpowiadamy w ciągu jednego dnia, jak również zawsze oddzwaniamy, gdy w danym momencie nie możemy rozmawiać. W przypadku nie otrzymania od nas odpowiedzi, prosimy o ponowny kontakt, gdyż e-mail mógł nie dotrzeć, co się czasem zdarza.... :)


Zapraszając na wspaniałą przygodę z Toskanią, życzymy przeżycia niezapomnianych chwil oraz odkrycia tego, co piękne.

ToscanAVventura
 
 
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Formularz kontaktowy
ToscanAVventure
Agencja Turystyczna


ŻYWIEC 34-300; Oś. Młodych 15/55
(nr wpisu do ewidencji 9050/2008)

Tel. +48 33 475 57 65
Kom. +48 502 630 114
Włochy +39 389 3440 160
(od czerwca do września)

e-mail:
toscanavventure@gmail.com
Meteo Toscana