Mapa Ofert

Ochronia danych osobowych RODO

W związku z obowiązujących od dnia 25.05.2018 nowych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO), przygotowaliśmy informacje, w jaki sposób przetwarzamy dane i jakie mają Państwo prawa wynikające z nowych przepisów. Prosimy o zapoznanie się informacjami, dzięki którym będziemy mogli pozostać z Państwem w kontakcie.

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Agencja Turystyczna ToscanAVAVenture, Oś. Młodych 15/55, 34-300 Żywiec, numer NIP: 5531262327, REGON 240862572. Z Administratorem można kontaktować się pisemnie pod wskazanym adresem lub na adres e-mail: toscanavventure@gmail.com.
 2. Pani/Pana dane osobowe pozyskiwane są dobrowolnie poprzez kontakt e-mail lub podczas rozmowy telefonicznej. Niepodanie danych osobowych, będzie skutkowało niemożnością zawarcia umowy.
 3. Dane osobowe przetwarzane są ręcznie oraz automatycznie na podstawie art. 6 ust. RODO, tj. w celu zawarcia i wykonywania umowy zawartej z Administratorem, dokonania niezbędnych rozliczeń w związku z jej zawarciem, wykonania nakładanych na Administratora obowiązków prawnych, badania satysfakcji oraz marketingowym polegającym na promowaniu Administratora oraz jego usług.
 4. Odbiorcami danych osobowych będą: kontrahenci zagraniczni w celu realizacji zawartej umowy, banki, operatorzy płatności, agenci współpracujący z Administratorem, podmioty wspierające procesy księgowe.
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres świadczenia usługi oraz czas konieczny do wykazania prawidłowego jej wykonania, rozpoznawania reklamacji, a także wynikający z innych przepisów np. podatkowych.
 6. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana, ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, co do przetwarzania danych oraz prawo przenoszenia danych. Przysługuje Pani/ Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli Pani/Pana dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. W Polsce organem nadzorczym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 7. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym, czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem, czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Jednocześnie, informujemy że zgodnie z art. 384 (1) kodeksu cywilnego, możecie Państwo zapobiec powyższemu skutkowi i wycofać zgodę na otrzymywanie od nas wiadomości, wysyłając informację na pocztę email: toscanavventure@gmail.com.

Nie musicie Państwo podejmować też żadnych działań i mamy nadzieję na pozostanie w dalszym kontakcie.

Agencja Turystyczny TOSCANAVVENTURE

 • Dodaj link do:
 • digg.com
 • delicious.com
 • wykop-pl
 • facebook.com
Formularz kontaktowy
ToscanAVventure
Agencja Turystyczna


ŻYWIEC 34-300; Oś. Młodych 15/55
(nr wpisu do ewidencji 9050/2008)

Kom. +48 502 630 114
Włochy +39 389 3440 160
(od czerwca do września)

e-mail:
toscanavventure@gmail.com
Meteo Toscana