MASSERIA SELVAGGI >
Prowincja: BRINDISI CENNIK 2021
Masseria Selvaggi to całkowicie odrestaurowany wiejski dom z XVIII wieku, zanurzony w zieleni, położony w sercu doliny Itria. Miejsce to, jest idealne do odkrycia Apulii i jej pięknych miejsc, jak Martina Franca, Cisternino i Ostuni. Trulli i cumerse, typowe budowle dla architektury doliny Itrii sprawiają, że Masseria Selvaggi jest magicznym miejscem, bogatym w historię, tradycję i swoisty urok.
Do dyspozycji gości jest osiem apartamentów trullo, różniące się od siebie, aby zaspokoić różne potrzeby klientów, elegancko umeblowane i wyposażone w wiele udogodnień (m.in. TV-sat, DVD, mini bar, alarm antywłamaniowy), by wypoczynek był w pełni satysfakcjonujący. Cena zawiera codzienne śniadania.
Struktura została wzbogacona o wspaniały basen ze słoną wodą (20x8m), otoczony charakterystycznymi białymi kamiennymi murami. Do dyspozycji gości jest także 1,5 hektara lasu składającego się z dębów, dębów pustynnych i roślin śródziemnomorskich, wyposażonych w miejsca odpoczynku, ławki i stoły, gdzie można cieszyć się przyjemnymi chwilami relaksu, w otoczeniu pięknej dziewiczej przyrody.
Właściciele zajmują się także wytwarzaniem różnych produktów bez użycia konserwantów i tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi. Wśród produktów, które można spróbować są: oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, wino prymitywne, wino białe i różowe, figi i suszone owoce, migdały, orzechy laskowe, ser pecorino, świeża ricotta, marynowane oliwki, marynaty, świeże jajka, króliki, kurczaki z wolnego wybiegu, chleb, taralli, friselle, herbatniki.
Zaledwie 22 km od obiektu znajduje się wybrzeże Adriatyku, gdzie jest duży wybór plaż i klifów w słynnych nadmorskich kurortach Capitolo, Savelletri, Torre Canne, Villanova i Rosa Marina.
Masseria Selvaggi jest to idealne miejsce na spędzenie relaksujących wakacji w Apulii, z dala od stresu miasta, w bezpośrednim kontakcie z naturą, delektując się lokalną gastronomią i urokiem ponadczasowego miejsca.
WARTE ODWIEDZENIA: Ceglie Messapica 7 km, Martina Franca 13 km, Ostuni 16 km, Locorotondo 16 km, Alberobello 25 km, Grotte di Castellana 32 km, Brindisi 45 km, Lecce i Bari 75 km, Matera 88 km, Gallipoli 105 km, Trani 108 km.
Usługi:
|
|
-
Il Fico - parter
2+2 osoby
pokój dzienny, kominek, kuchnia, sypialnia, łazienka, miejsce na wypoczynek
-
Il Fico d'India - I piętro
4 osoby
pokój dzienny, aneks kuchenny, 2 sypialnie, łazienka, miejsce na wypoczynek
-
La Quercia - parter
2+3 osoby
pokój dzienny, aneks kuchenny, 2 sypialnie, łazienka, miejsce na wypoczynek
-
Il Melograno - parter
4 osoby
pokój dzienny, aneks skuchenny, 2 sypialnie, łazienka, miejsce na wypoczynek
-
Il Trullo - parter
2+1 osoby
pokój dzienny, kominek, aneks skuchenny, sypialnia, łazienka, miejsce na wypoczynek
-
Il Leccio - parter
2+1 osoby
pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka, miejsce na wypoczynek
-
Il Pesco - parter
2 osoby
pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka, miejsce na wypoczynek
-
Il Carrubo
2 osoby
pokój dzienny, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka, miejsce na wypoczynek